S.S.S

Acil bir durumda kliniğimize telefon edebilir ve bilgi alabilirsiniz! Polikliniğimiz her gün 09:00 – 22:00 arası hizmet vermektedir.

Evet.

Polikliniğimiz yanında araba park edebileceğiniz yerler mevcuttur.

Polikliniğimize ulaştığınızda görevli personel sizi bekleme salonuna alacaktır.  Olabildiğince hızlı bir şekilde muayene ve tedaviye alınacaksınız. Ortalama bekleme süreniz 15 dakikadır.

Doğrudan kendiniz gelmiş ya da başka bir uzman tarafından veya sağlık sigortası tarafından yönlendirilmiş olabilirsiniz. Sorununuzu tartışacağız ve tıbbi geçmişinizi soracağız. Daha sonra kapsamlı bir inceleme yapacağız. Tanıyı koymak için kapsamlı bir muayene yapacağız.

Mevcut probleminizin tespiti ve genel diagnozunuz için panoramik röntgen çekimi gerçekleştireceğiz.

Sizinle durumunuzun sonuçlarını tartışacağız ve doğru tedaviyi önereceğiz. Acil uygulanması gereken tedaviler ile yakın zamanda gerçekleşmesi gereken tedaviler konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Uygulanacak tedavi ile ilgili aşamalar ve bilgiler size sözlü ve yazılı olarak aktaracağız. Anemnez formlar ile onayınızı alacağız.

Tedavi ile birlikte nelere dikkat etmeniz gerektiğini aktaracak, tedavi sonrası komplikasyon oluşmasının önüne geçilecek bilgileri aktaracağız.

Evet.

Diş muayenesi bizzat doktorumuz tarafından ağız içi taraması ile gerçekleştirilmektedir. Ancak bu her zaman yeterli olmamaktadır, bunun için genellikle en sağlıklı olan panoramik röntgen tetkik gerekebilir.

Evet.

Haftanın belirli günlerinde çocuk diş doktorumuz hasta bakmaktadır. Lütfen randevu alınız.

20 yaş dişleri en son çıkan dişlerdir. Eğer gömülü kalmadı ise ve rahatsızlık çekilmiyorsa çekmeye gerek yoktur. Ancak çürüme varsa  ve bitişik dişleri olumsuz etkiliyorsa çekilmelidir.

Diş sağlığı ve tedavi yöntemleri çok gelişmiş olup korkulacak kadar acı ve olumsuzluklar yaşamayacaksınız. Önemli olan zamanında teşhis ve tedavi olmaktır. Acısız diş tedavileri uzman ellerde gerçekleştirilmektedir.

Her 6 ayda bir düzenli diş hekiminize muayene olup diş sağlığınızı kontrol etmeniz gerekir. Kliniğimizde bu muayeneleri ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Polikliniğimiz özel bir klinik olup SGK ile anlaşması yoktur.

Diş ağrısı şiddetli veya hafif olabilir; Sadece ara sıra ortaya çıkabilir veya zamanla artabilir. Ama durum ne olursa olsun, dikkatli olmanız gerekir — diş ağrısı dişinizdeki daha ciddi bir sorunu gösterir.